Rozmarné léto

Fakt, že nemáme v kině už ani podlahu ještě neznamená, že se nic neděje! Připravili jsme pro Vás 7 večerů s filmy před libereckou radnicí. Hlavní filmy se budou promítat z formátu 35 mm a bude možno spatřit dnes již historickou promítačku naživo. Předfilmy pojedou z formátu dvd a prozradíme jen, že to budou překvapení z polské produkce debutantů minulých let mixnuté s lahůdkami z FAFLu.

Jelikož vaše kino Varšava vypadá momentálně ještě hůř, nežli tomu bylo při jeho znovuotevření minulý rok touto dobou, rozhodli jsme se udělat v sále provizorní koňskou jízdárnu. Hlíny je tam dost, chládek a plátno se zvukem, na kterém si ke kolování v sedle poníka pustíme něco pěkného, tematického a necháme se unášet trpce nahořklou atmosférou kina v rekonstrukci. Prozatím trpce. Tedy středa až pátek od pěti do sedmi vítáme v sále rodiče s dětmi, které rádi povozíme.

Akce na náměstí bude koncipovaná jako vlahý letní večerní vánek větérku. Takže někdy až uragán. Detaily upřesníme na místě, kde bude také pravděpodobně k dispozici stánek Sweet City s kafeproprietami. Začíná se lehce po deváté večerní a v případě větší sprchy budeme nuceni program pro konkrétní večer ukončit a zrušit.  Jenže my jsme optimisté a pršet nám co – nebude!

Zveme všechny na první projekci se zahájením v neděli 17. srpna již v 19:30 hodin. Samozřejmě šiřte dále, ať se máme hezky, pro pána krále!

Zde najdete brožuru s programem ke stažení. 
Zde najdete program s anotacemi.

Váš spolek ZkV    

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář