Na šikmé ploše IIVážení,

dovolujeme si vás touto cestou pozvat na druhý ročník benefičního večera pro kino Varšava

                          „Na šikmé ploše II“

V loňském roce přinesl benefiční večer výtěžek 65 tisíc Kč, které spolek použil na zhotovení repliky původních vstupních dveří.

Je jisté, že naše tříletá iniciativa, vedoucí k záchraně posledního městského kina v Liberci a zároveň k rozvoji kulturní scény, by neměla být jen záležitostí několika našich členů, ale především průnikem liberecké veřejnosti, tvůrčích osobností i úspěšných regionálních společností. Vrcholem večera je řízená aukce uměleckých děl.

V letošním výběru, jehož kurátorem je Jan Měřička, se můžete těšit na díla známých výtvarníků z našeho regionu i mimo něj. Výraznými zástupci umělecké scény budou například  Václav Benda, Marie Blabolilová, Patrik Hábl, Zdena Hušková, Jiří Jiroutek, Roman Karpaš, Jan Kovařík, Jiří Lindovský, Jan Merta, Tomki Němec, Jiří Nepasický, Jaroslav Róna, Vladimír Véla, Rostislav Zárybnický a další. Kompletní výčet osobností a jejich děl najdete v příloze emailu. Rozdíl mezi přátelskou cenou autorů a vydraženou částkou zůstane spolku Zachraňme kino Varšava na opravy dalších částí kina.

Z výtěžku druhého benefičního večera bychom rádi opravili promítačky, které spolek získal z bývalého kina Lípa, jehož zánikem se naše kino stalo posledním městským kinem v Liberci.  Jejich oprava je kalkulována na 40 tis. Kč. V případě, že se podaří získat větší obnos, budou peníze  použity na nákup další potřebné promítací techniky a na dokončení opravy malého sálu Barrandoff.

Věříme, že přijmete naše pozvání na letošní benefiční večer „Na šikmé ploše“, který se koná 21. října 2015 v kině Varšava v Liberci od 17.30 hodin, Frýdlantská 285/16. Rádi Vám představíme, co se nám za rok podařilo a co je před námi.

Vaše účast na benefici bude významným příspěvkem a podporou pro naši další práci. 


V případě zájmu Vás prosíme o potvrzení Vaší účasti.

POZVÁNKA

Děkujeme za čas a podporu, kterou činnosti spolku Zachraňme kino Varšava věnujete.

UPOZORNĚNÍ K PLATBÁM NA AUKCI:  byť preferujeme platbu hotově přímo na místě, bude možné zaplatit vydražené předměty též ve lhůtě do 14 dnů od aukce, v hotovosti či převodem na účet. Kartou žel možné platit není. Děkujeme za pochopení.


+
spolek Zachraňme kino Varšava
kontaktní telefon: 777 332 204
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář