TŘI MUŠKETÝŘI: D’ARTAGNAN - film Kino Varšava

TŘI MUŠKETÝŘI: D’ARTAGNAN

Historické dobrodružné drama  / Francie 2023 / režie Martin Bourboulon / 121 minut / nevhodné do 12 let / české titulky

Jeden za všechny! Všichni za jednoho!

Romantický dobrodružný příběh plný lásky a intrik, vášně a zrady, přátelství i soubojů na život a na smrt. Výpravné zpracování legendárního románu Alexandra Dumase přichází v napjatě očekávaném epickém velkofilmu. S rozpočtem více než než 70 milionů eur jsou Tři mušketýři: D‘Artagnan / Milady nejdražším projektem v historii francouzské kinematografie.

Nové zpracování nesmrtelného dobrodružství disponuje působivým hvězdným hereckým obsazením: Eva Green, Vincent Cassel, Olivek Jackson-Cohen, Vicky Krieps, Louis Garrel, Romain Duris a další.

V království rozděleném náboženskými válkami a pod hrozbou britské invaze, hrstka mužů a žen zkříží meče a spojí svůj osud s osudem Francie… Temperamentní mladý gaskoněc d‘Artagnan, neohrožení a věrní královští mušketýři Athos, Porthos a Aramis, křehká Constance, ďábelsky prohnaný kardinál z Richelieu či krásná a tajemná Milady de Winter jsou hlavními protagonisty nesmrtelného vyprávění o odvaze, lásce a cti.

Nejnovější francouzská filmová verze známého příběhu o d‘Artagnanovi se v českých kinech letos objeví ve dvou dílech. První část s podtitulem d‘Artagnan dorazí do kinosálů 6. dubna, druhá část s názvem Milady pak 13. prosince.

Vstupné 130 Kč

Značky:

Datum

22 Dub 2023
Expired!

Čas

20:00 - 22:15

Umístění

Kinosál
Kinosál
Kategorie