Tajemství staré bambitky 2 - film Kino Varšava

TAJEMSTVÍ STARÉ BAMBITKY 2

Pohádka / ČR 2021 / režie Ivo Macharáček / 100 minut / přístupný / česky

Příběh napraveného loupežníka Karaby, jeho odvážné dcery Aničky, trochu nešikovného prince Jakuba a dalších postav opustili tvůrci ve chvíli, kdy každá pohádka končí. Zlo bylo potrestáno, dobro zvítězilo a s ním i láska Aničky a Jakuba. Ve vtipném i napínavém pokračování se dozvíte, jak to bylo ještě dál…
Z Jakuba je král, z Aničky královna a rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku. Ta nejraději tráví čas u milujícího dědečka Karaby, který se rozhodl věnovat už jenom hrnčířskému řemeslu. Zlotřilí rádcové Lorenc a Ferenc byli vyhnáni z království, potloukají se po světě a vymýšlejí, jak se pomstít. Rozhodnou se pro své pikle využít mladou, nezkušenou královnu Julii ze sousedního království. Že by nastal čas oprášit tajemnou bambitku, která doposud ležela dobře ukrytá a povolat na pomoc loupežníka Karabu?

V hlavních rolích Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Ondřej Vetchý, Miroslav Vladyka, Jiří Lábus, Petr Štěpánek, Otmar Brancuzský, Veronika Khek Kubařová, Valentýna Bečková, Markéta Plánková a další.

Vstupné 140 Kč/ 120 Kč děti

Značky:

Datum

26 Úno 2022
Expired!

Čas

17:30 - 19:15

Umístění

Kinosál
Kinosál
Kategorie