TAJEMSTVÍ NAŠEHO DECHU - workshop v kině VARŠAVA

TAJEMSTVÍ NAŠEHO DECHU *celodenní workshop

Celodenní workshop Tajemství našeho dechu se uskuteční v prostorách kina Varšava v sobotu 20. dubna od 9:30 do 17:30.

Dýchání, otužování, půstování a další techniky hormeze pro každý den – praktický celodenní workshop zaměřený na úvod do hormetických principů vědomé práce s vlastním tělem pro posílení jeho vitality, obranyschopnosti a odolnosti. Účastníci workshopu se zorientují v nových přístupech ke cvičení, dechovým technikám, práci s chladem či půstem, které kombinují tradice s poznatky moderní vědy za účelem snížení negativních dopadů překotného rozvoje technologií v posledních desetiletích. Záměrem workshopu je ukázat, že ke zdravému a kvalitnímu životu v každém věku často stačí jen jediný nástroj, který navíc člověk má neustále k dispozici – jeho vlastní tělo.

Zákoutími hormetických technik účastníky provede Mgr. Martin Levanti, certifikovaný instruktor dechových technik Oxygen Advantage®, výživový poradce, lektor zdravotních cvičení a dlouholetý nadšený vyznavač nejrůznějších druhů hormeze.
Více na: www.hormeticlub.com

Praktické informace: Pro účast na workshopu nepotřebuje zájemce, kromě vlastního těla, žádné speciální pomůcky. Je pouze doporučeno přijít ve volnějším oblečení, které nebude bránit v pohybu a přinést si vlastní psací potřeby pro pořizování poznámek.

Značky:

Datum

20 Dub 2024

Čas

9:30 - 17:30

Štítky

workshop

Umístění

Kinosál
Kinosál