PSH NP 08 - film Kino Varšava

PSH NEKONEČNÝ PŘÍBĚH + live stream s PSH

Dokument / ČR 2022 / režie Štěpán Vodrážka / 70 minut / přístupný od 12 let / česky

Film, který získal Diváckou cenu na 56. ročníku MFF Karlovy Vary, uvidíte ve speciálním přenosu, kterého se zúčastní i samotná kapela.
Diváci z kin po celé republice tak budou mít příležitost se živě přes online chat kapely zeptat například i na palčivou otázku: „Co bude, až nebude PSH?”. Po promítání totiž proběhne online debata s Vladimirem 518, Orionem i Mikem Trafikem a promítnou se záběry, které se do filmu nevešly a bude představen nový videoklip…

Českou hudební legendu Peneři strýčka Homeboye neboli PSH zná v České republice snad každý. Jací jsou ale ve skutečnosti dnes už kluci na prahu středního věku Orion, Vladimir 518 a Mike Trafik? Vznik přelomového alba Repertoár, dodnes považovaného za milník českého rapu a jednu z nejlepších desek vůbec, posun k elektronice nebo testování maximálních možností hudebního showbyznysu i sebe sama – to je základ filmu o kapele PSH. Ta si fanoušky získala autenticitou, vtipem i tvrdou prací a stále se drží na vrcholu díky lásce k hudbě a nerozlučnému přátelství. Nejznámější čeští rappeři se v překvapivě otevřeném a velmi osobním dokumentu se spoustou dosud nepublikovaných záběrů a soukromých archivů nebojí jít na dřeň a být stejně upřímní jako jejich hudba. Zdá se, že příběh PSH jen tak neskončí.

Vstupné 250 Kč

Značky: ,

Datum

13 Zář 2022
Expired!

Čas

20:00 - 22:00

Umístění

Kinosál
Kinosál
Kategorie