PREMIANTKA - film Kino Varšava

PREMIANTKA

Romantický thriller / USA 2024 / režie: Jade Halley Bartlett / 93 min. / přístupný od 15 let / titulky

Martin Freeman a Jenna Ortega se zapletou do nebezpečného vztahu jako profesor a studentka v provokativním debutu režisérky Jade Halley Barlett.

Talentovaná spisovatelka (Jenna Ortega) dostává od svého charismatického profesora (Martin Freeman) úkol, který je náhle oba zaplete do složité sítě vášní a intrik. Zatímco veškeré hranice postupně mizí, profesor a jeho žákyně se musí postavit svým nejtemnějším stránkám. Provokativní snímek Premiantka přináší na plátna kin vzrušující příběh plný napětí a životních zvratů.

Debutující režisérka Jade Halley Bartlett, která je rovněž autorkou scénáře, do hlavních rolí obsadila Jennu Ortegu a Martina Freemana, kteří patří k nejzářivějším hereckým hvězdám současnosti. Jenna Ortega svou profesní kariéru zahájila už v dětství. Na kontě má řadu výrazných rolí, celosvětový úspěch jí přinesl komediální hororový seriál Wednesday, kde si zahrála Wednesday Addams. Martin Freeman se proslavil především coby doktor Watson v oceňovaném seriálu Sherlock a Bilbo Pytlík v trilogii Hobit režiséra Petera Jacksona.

Značky:

Datum

22 Úno 2024
Expired!

Čas

20:00 - 21:45

Štítky

film

Umístění

Kinosál
Kinosál
Kategorie