PechaKucha Night Liberec: Sklo, sklo, sklo!

Sklo, sklo, sklo! To je, oč tu běží v Liberci na konci prázdnin. Liberečané i návštěvníci města se již dnes mohou těšit na velký festival skla se skleněnými instalacemi v centru města, výstavami, ale i živou výrobou. Součástí festivalu bude ve čtvrtek 25. srpna i PechaKucha Night Liberec v Kině Varšava, tradiční večer příběhů našich inspirativních hostů. Tentokrát, jak jinak, ze sklářského „fochu”.

Na fenomén skla v Libereckém kraji se podíváme zeširoka. Hosty jsme poskládali tak, aby vám přinesli co nejrozmanitější a nejucelenější pohled na sklářské řemeslo v kraji. Na prknech kina Varšava se ve formátu 20×20 vystřídají umělci, designéři, šperkaři, brusiči skla, tvůrci unikátních plastik, vitráží, lustrů či úchvatných skleněných komponentů pro moderní architekturu. Mnozí z nich slaví úspěchy daleko za hranicemi Česka… o příběhy hodné pozornosti tak nouze rozhodně nebude.

Program Křišťálového týdne najdete na webu Crystal Valley. Aktuální seznam hostů PechaKucha Night vol. 7 najdete v kalendáři 1012plus.

PechaKucha Night Liberec je realizován v rámci projektů „Smart Akcelerator II Libereckého kraje“ CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0016369 a Crystal Valley, které rovněž realizuje Liberecký kraj.

Smart Akcelerator II Libereckého kraje realizuje ARR-Agentura regionálního rozvoje, spol. s.r.o. a je financován z prostředků Evropské unie, MŠMT a Libereckého kraje.

Vstupné 120 Kč

Značky:

Datum

25 Srp 2022
Expired!

Čas

20:00 - 22:00

Umístění

Kinosál
Kinosál
Kategorie