NÁSTROJE PRO DIGITÁLNÍ SPOLUPRÁCI V MALÉM TÝMU *workshop / zdarma - v kině Varšava

NÁSTROJE PRO DIGITÁLNÍ SPOLUPRÁCI V MALÉM TÝMU *workshop / zdarma

Máte dojem, že vám počítače při spolupráci v týmu spíš vyrábí práci, než aby ji šetřily? Přijďte si vyzkoušet nástroje pro spolupráci v malém týmu a naučte se je používat, aby sloužily ony vám a ne vy jim.

Na konkrétních nástrojích si ukážeme práci s chatem, teamovou práci s dokumenty a nástěnkami, a nástroje na vedení projektu.

Budeme mít dostatek prostoru na otázky a řešení vašich praktických problémů. A pokusíme se vyhradit i prostor na individuální konzultace. 🙂

Dílna je určená především malým týmům, například neziskovkám nebo menším firmám. Určitě si z ní můžete něco odnést i pro spolupráci ve větší organizaci, jen se nebudeme přímo zaměřovat na problémy spojené s tímto prostředím.

Pomůže, když z týmu dorazíte ve dvou nebo ve třech. Kapacita dílny je však omezená na 15 lidí, nechte tedy, prosím, prostor i pro další organizace.

Prosím, přineste si vlastní počítač. Základní popis několika ukázkových nástrojů rozešleme účastníkům emailem společně s pozvánkami do sdíleného pracovního prostoru na jejich vyzkoušení.

Akci pořádáme v rámci Týdne pro Digitální Česko.

Událost: https://fb.me/e/1mhJIRDf6

Registrace 👉 ZDE

Datum

21 Lis 2023
Expired!

Čas

9:00 - 12:00

Umístění

Kafebar
Kafebar