Divaldo v kině Varšava -

KDEKRADEMOR *ZRUŠENO z dúvodu nemoci

Komedie v podání divadelního souboru NOTDIS – Nová turnovská divadelní scéna.

„Tohle není divadlo! Vždyť je to horší než opereta! Tohle je reklama!“
Divadlo na divadle. Obchodní taktiky herecké kočovné společnosti jsou založeny na pečlivě nastudovaném scénáři a zákazníci se jen hrnou. Prodej Dekanémoru ještě nikdy nedosahoval takových úspěchů! Nejde v divadle ale o něco víc? Jak komu! Komedie, spojující prvky commedie dell’arte a pouličního divadla, se snaží nastavovat zrcadlo divadelníkům, divákům, a nakonec i souboru samotnému…

Divadelní soubor NOTDIS má za sebou 14 letou historii, která je spjata především s autorským divadlem. Dnes je těleso tvořeno studenty uměleckých oborů na vysokých a středních školách jako je DAMU, FAMU, FAMO v Písku, VOŠg atd. Jedná o studenty scenáristiky, dramaturgie, animace, herectví, designu, ale také divadelní produkce, andragogiky, fotografie nebo cestovního ruchu.
NOTDIS – tedy Nová turnovská divadelní scéna – se svým názvem hlásí k turnovské divadelní kultuře, ovšem všichni členové souboru Turnov svou tvorbou přesahují – působí v jiných projektech či profesionálních nebo studentských divadlech a vazba na Turnov je do jisté míry spíše symbolická: Turnov je místem vzniku ideje vytvořit především zájezdové divadlo. Divadlo, které je postaveno na principu devised theatre, který je akcentován zejména v režijní složce.

Vstupné 100 Kč

Značky:

Datum

05 Úno 2022
Expired!

Čas

18:30 - 19:30

Umístění

Kinosál
Kinosál