Film o ničem /Podpořte kino virtuální vstupenkou

Nenechte si ujít po dlouhé době první promítání kina Varšava: Film o ničem.

V kině sice nemůžeme promítat, v kavárně musíme mít zavřeno, ale platit zaměstnance, energie, údržbu a provoz budovy musíme nadále.
V současné době pandemie koronaviru se kino Varšava ocitlo jako řada dalších kulturních a jiných podniků či neziskových organizací vlivem restriktivních opatření, které zavedla vláda ČR 13.3.2020 proti pandemii koronaviru ve velmi těžké situaci.
Pomozte nám prosím byť malou částkou přežít toto těžké období.

Co je FILM O NIČEM ?
Divadla jsou zavřená, koncerty se nekonají, filmy se nepromítají. Bohužel tak čelíme reálné hrozbě, že v horizontu pár měsíců řada institucí z české kulturní mapy jednoduše zmizí. Existuje ale cesta, jak kino Varšava podpořit přímo,  společně s GoOut konceptem NIC 2020.

NIC 2020 je festival, který neexistuje. Zapojí se do něj řada institucí, které sice bohužel vzhledem k aktuálnímu nouzovému stavu nemohou nabídnout reálný program, ale podpořit je můžete i tak – tím, že si koupíte vstupenky na nic. Symbolická akce proběhne 1. května, ve svátek všech zamilovaných, ve spolupráci s kulturními subjekty z celé České republiky.
Jak to funguje? V rezervačním systému GoOut si následně koupíte vstupenku dle vlastního výběru a zvolené výše podpory.

Děkujeme všem podporovatelům
Nenechme zhasnout kino Varšava!

/Virtuální  vstupenka 20-5000 Kč /

akce se koná v rámci iniciativy NIC 2020. Děkujeme GoOut

Značky:

Datum

02 Dub 2020 - 01 Kvě 2020
Expired!

Čas

19:00 - 21:00
Kategorie

Organizátor

Varšava