WORLD MUSIC WEEKEND

Velevlažní,

na konec školního roku jsme si pro Vás (tak trochu neplánovaně) připravili jednu VĚTŠÍ akci. Nejprve se nám sešlo na nadcházející víkend více různožánrových kapel, jejichž soubor se postupem času proměňoval natolik, až jsme usoudili, že bude vhodné akci rozdělit a něco pro Vás schovat také na září – už teď se můžete těšit třeba na kytaristu od Nick Cave.

Počínaje pátkem 17. 6, bude kino Varšava v obležení world music. V pátek se nám představí písečtí French Touch se svou směsicí Edith Piaf, ZAZ a makedonského tradicionálu v nevšedním složení. Sobotní dopoledne bude patřit vokálním dílnám pod vedením zkušených lektorů z kapely AUTORICKSHAW – na dílny je stále možné se přihlásit zde. Odpolední program začne v 17:30 vystoupením libereckého vokálního souboru AKCENT, na který naváže exklusivním koncertem kanadská formace AUTORICKSHAW. Trio, ve kterém zahrají hudebníci z Indie a Kanady melange worldmusic, indických tradičních písní i populární hudbu Bollywooodu, groovy Canadian pop a v neposlední řadě hypnotic south Asian traditionals. Pestrá směsice orientální a v našich zeměpisných šířkách vpravdě exotické hudby bude zčásti doprovázena vokálním souborem Akcent.

Nedělní brunch v Kino Kávě posune víkend do gurmánské roviny a na nedělní odpoledne Vás všechny zveme na zahradní slavnost od 16:00 s dalším koncertem AUTORICKSHAW do Kulturfabrik MEDA v Mittelherwigsdorfu (mapa).

Malá ukázka:

Vstupné na pátek: 50,- Kč
Vstupné na sobotu: 150,- Kč
Vstupné na neděli: 12 EUR

Těšíme se na Vás!

spolek ZkV