Pecka na konec března – koncert holandských IX a Italů Kill Your Boyfriend.

Na konec března jsme si pro Vás připravili neotřelou zajímavost, která se v našich zeměpisných šířkách nepříliš vídává. Pozvali jsme totiž na dvojkoncert kapelu frontmana Marnixe Dorresteina s názvem IX. Jde o nizozemský projekt všestranné hudební stonožky z Amsterdamu, který se jako skladatel, producent, kytarista, aranžér, zpěvák, bubeník, pisálek a Bůh ví co ještě v poslední době proslavil po celé Evropě. Indietronic kapela dýchá nostalgii popu šedesátých let, zabalenou do neotřelého R&B, synthpopu, electronic music a afrických rytmů.

V kontrastu s nimi vystoupí italští post-punkeři Kill Your Boyfriend. Duo Matteo Scarpa (kytara, vokály) a Antonio Angeli (bicí) se rozhodli nebrat si servítky a nasypat do lidí, co se do nich vejde. Strmý vzestup na domácí i zahraniční scéně lemuje deska „The King Is Dead“ z roku 2015. Do kina Varšava přijedou představit svou novinku „Ghosts“.

Jen ještě nevíme, v jakém pořadí Vám je naservírujeme. Každopádně koncert začne v pátek 31.3. ve 20:00 ve velkém sále kina Varšava.
Předprodej vstupenek zde.

Na sále se bude podávat čepovaný Cvikov 10° a 12° a hovězí vývar 🙂
Kavárna pochopitelně k dispozici s plným sortimentem nonstop.

Váš spolek ZkV.