Pátek v kině: Ida, Tommy G Band, Tonni Erdman

Páteční večer v kině Varšava bude pátečně nabitý!
Nenechte si ujít mimořádný dokument o Idě Kelarové, můžeme doporučit. 
Po filmu zahraje kapela Tommy G Band a na zvěr celovečerák: Toni Erdman!
18:00 O čo ide Idě
19:00 Tommy G Band
20:00 Toni Erdman
Band info: 
Máme tu květen a Tommy G Band je tu opět s dávkou syrového Bluesrocku! Tentokrát zahrajeme v pátek 12.5 v Liberci v Kino Varšava jako doprovod Nisa film festivalu 2017. První set zahajujeme v 19:00, pak Vás necháme užít si filmu, a ve 21:00 budeme směle pokračovat v šíření nové vlny Bluesrocku !!! Takže v pátek se těšíme na všechny milovníky našlapaného blues a filmu. 

PS: Tentokrát máme připraveny i naprosté novinky, které budou stát rozhodně za to !!!
TGB
Poster by: Ludmila Kodytková Art

Toni z ČSFD

Život zestárlého učitele Winfrieda Conradiho uplývá v naprosté rutině, kterou mohutný muž jen občas naruší svou pubertální vášní – drobným žertovným převlekem. Poté, co mu zemře jediný věrný druh, slepý pes, se Winfried rozhodne investovat veškerou pozornost do své odcizené dcery Ines, která dělá kariéru v nadnárodní firmě a nemá na nic a na nikoho čas. Po naprostém fiasku první návštěvy v Bukurešti mění Winfried strategii – čeho nemůže dosáhnout jako neúspěšný otec, toho může docílit jeho neforemné alter-ego. A tak se rodí životní kouč–německý ambasador Toni Erdmann, tragikomická figura s absurdní parukou a umělými zuby, která se workoholičce Ines začne plést do života v těch nejméně vhodných momentech.

Ida z ČSFD

Neuvěřitelný zájezd hráčů České filharmonie do romských osad na Východním Slovensku a jejich spolupráce s Idou Kelarovou, souborem Čhavorenge a místními romskými dětmi.Dokumentární film o Idě Kelarové a její touze změnit svět. Romské děti ze souboru Čhavorenge mají deset dní na to, aby se pod vedením Idy Kelarové připravily během letního tábora u Bardějova na koncerty s Českou filharmonií. Koncerty jim mohou otevřít cestu z osad nebo ghett, ze kterých pocházejí. Pro Idu Kelarovou jsou osady něco jako koncentrák na doživotí. Jen málokomu se podaří z nich dostat ven a vybojovat si lepší život. Děti mají deset dnů na to, aby pochopily, že nepřijely jen trávit letní prázdniny, ale že můžou udělat rozhodující krok. Kdo z nich se chytí, tomu je cesta z osady otevřená. Dokument vyrobila Česká televize ve spolupráci s Českou filharmonií.