PechaKucha Night je zpět v kině Varšava

PechaKucha Night Liberec FENOMÉN TEXTIL

PechaKucha Night je zpět v kině Varšava, kde v Liberci začínala!

V pořadí šestý večer populárního formátu 20×20 vás seznámí s fenoménem, který Liberec pozvedl na světovou úroveň a přišpendlil mu nálepku rakouský Manchester (tak se nám přezdívalo za doby monarchie). Naši vzácní hosté vám přiblíží, jak se nejen v kraji pod Ještědem daří TEXTILU dnes. O silné příběhy a originální nápady nebude nouze. Neváhejte a přijďte!

Pryč už je totiž doba, kdy bagry nemilosrdně srovnaly se zemí Textilanu, symbol slávy i úpadku textilního průmyslu na Liberecku. Firmy zabývající se pokročilými textilními technologiemi za poslední desetiletí navyšovaly své obraty, na univerzitě se zkoumalo využití nanovláken, vyrostli noví kreativci, návrhářky, ateliéry a dílny. O textil bylo dobře postaráno. Více se o náplni večera, o hostech, kteří vás jím provedou, dozvíte na webu 1012plus.cz .

Šestou PechaKucha Night v Liberci vám přináší regionální značka 1012plus za přispění katalogu regionálních produktů a služeb Liberecký kraj sobě. Těšíme se na vás!

***

PechaKucha Night Liberec je realizován v rámci projektu „Smart Akcelerator II Libereckého kraje“ CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_055/0016369.
Smart Akcelerator II Libereckého kraje realizuje ARR-Agentura regionálního rozvoje, spol. s.r.o. a je financován z prostředků Evropské unie, MŠMT a Libereckého kraje.

Vstupné 120 Kč

Datum

17 Kvě 2022
Expired!

Čas

20:00 - 22:00

Umístění

Kinosál
Kinosál
Kategorie

Organizátor

PROGRAM kina Varšava
Email
s7f0i46t5a47kfh1vo6d2hhnqo@group.calendar.google.com